Gymnázium Jana Šabršuly s.r.o.

Slezská 850, Orlová – Poruba, 735 14, tel.: 776 200 538, e-mail: adamus@linguistic.cz


Gymnázium Jana Šabršuly s.r.o.
  •  

Dny otevřených dveří

Každý den jsou dveře naší školy pro všechny zájemce otevřené. Stačí si pouze dohodnout termín individuální návštěvy.

Nedílnou součástí individuální návštěvy školy může být:

·         zodpovězení všech dotazů souvisejících se studiem

·         diagnostika předpokladů ke studiu cizích jazyků

·         návštěva přímo ve výuce

Individuální termín pro návštěvu školy si můžete domluvit u paní Ingrid Kohútové, tel.: 774730056, kohutova@linguistic.cz), využít můžete rovněž interaktivní formulář.

Den otevřených dveří - pár záběrů z předchozích let

Adventní čas trávíme nejen výukou, ale každoročně v tuto dobu pořádáme dvě zajímavé akce pro zájemce o studium na naši škole.  

V pohodové atmosféře Vánoc pořádáme na naší škole každoročně den otevřených dveří. Zájemci o studium mohli absolvovat jazykovou diagnostiku a zkrácenou verzi přijímacích zkoušek (M, ČJ a AJ). K zhlédnutí jsou vždy připraveny zajímavé prezentace: The USA Christmas (pod vedením Petry Hinds, M.Sc.) a Vánoce ve Španělsku a Portugalsku (pod vedením Ing. Miguela Melendeze). V učebně přírodních věd si žáci mohli vyzkoušet celou řadu pokusů. Absolventi našeho gymnázia vnímají znalost cizích jazyků jako cestu k vyššímu profesnímu cíli, který ve většině případů jazykový není! Znalost cizích jazyků je dnes základním vstupním předpokladem pro jakoukoli práci. Naši absolventi studují širokou škálu vysokoškolských oborů (právo, medicína, přírodní vědy, ekonomie atd.), ti nejlepší pak i v zahraničí.

 
Novinky
Důležitá sdělení