Gymnázium Jana Šabršuly s.r.o.

Slezská 850, Orlová – Poruba, 735 14, tel.: 776 200 538, e-mail: adamus@linguistic.cz


Gymnázium Jana Šabršuly s.r.o.
  •  

 Den otevřených dveří - 11. prosince 2018

Adventní čas trávíme nejen výukou, ale každoročně v tuto dobu pořádáme dvě zajímavé akce pro zájemce o studium na naši škole.  

V pohodové atmosféře loňských Vánoc jsme na naší škole uspořádali den otevřených dveří. Zájemci o studium mohli absolvovat jazykovou diagnostiku a zkrácenou verzi přijímacích zkoušek (M, ČJ a AJ). K zhlédnutí byly připraveny dvě prezentace: The USA Christmas (pod vedením Briany Cesany, B.Ed.) a Vánoce ve Španělsku a Portugalsku (pod vedením Mgr. Denisy Kasíkové). V učebně přírodních věd si žáci mohli vyzkoušet celou řadu pokusů. Absolventi našeho gymnázia vnímají znalost cizích jazyků jako cestu k vyššímu profesnímu cíli, který ve většině případů jazykový není! Znalost cizích jazyků je dnes základním vstupním předpokladem pro jakoukoli práci. Naši absolventi studují širokou škálu vysokoškolských oborů (právo, medicína, přírodní vědy, ekonomie atd.), ti nejlepší pak i v zahraničí.

11. prosince 2018 není jediný den, kdy se k nám můžete podívat, dveře naší školy jsou pro Vás po dohodě otevřeny každý den. Individuální termín pro návštěvu školy si můžete domluvit u paní Ingrid Kohútové, tel.: 774730056, kohutova@linguistic.cz), využít můžete rovněž interaktivní formulář